Croatia as never seen before Více o nás »

Užitečné odkazy

Nabídka práce

Hledáme kolegy na hlavní pracovní poměr i brigádníky.

Pracovník zákaznické a B2B podpory

POŽADAVKY:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Podmínka: český jazyk - výborná znalost (slovem i písmem)
  • Podmínka: anglický jazyk - aktivní znalost (slovem i písmem)
  • Výhodou: chorvatský jazyk, německý jazyk, italský jazyk, polský jazyk
  • Znalost geografie Chorvatska výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • Ochota učit se nové věci

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Péče o nové i stávající zákazníky a B2B partnery
  • Obsluha online chatu
  • Tvorba a zasílání nabídek ubytování klientům a B2B partnerům
  • Zodpovídání dotazů klientů a B2B partnerů
  • Pomoc klientům a B2B partnerům při rezervaci ubytování
  • Zpracování telefonických požadavků klientů a B2B partnerů
  • Emailová komunikace s majiteli ubytovacích zařízení
  • Práce s interním systémem a databází
  • Evidence a třídění přijaté pošty

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci v etablované společnosti
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Práce v centru Brna
  • Nástup 1.9.2016

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis na emailovou adresu: ucetni@adriadatabanka.com nebo volejte na 776 061 958.

Manažer objednávek rezervačního oddělení

POŽADAVKY:

  • Podmínka: chorvatský jazyk - výborná znalost (slovem i písmem)
  • Výhodou: německý jazyk, italský jazyk
  • Samostatnost, komunikační schopnosti
  • Práce na PC (MS Office, Internet)

  • Péče o nové i stávající zákazníky
  • Vyřizování objednávek
  • Komunikaci s klienty a majiteli ubytovacích zařízení
  • Komunikace s obchodními partnery a prodejci
  • Vystavování faktur a rezervačních dokladů
  • Korespondence

NABÍZÍME:

Manažer objednávek rezervačního oddělení - polská sekce

POŽADAVKY:

  • Podmínka: polský jazyk - výborná znalost (slovem i písmem)
  • Výhodou: italský jazyk

NABÍZÍME:

Hledáme kolegu či kolegyni na místo PHP programátora na IT oddělení naší firmy.

POŽADAVKY:

  • Objektové PHP
  • MySQL
  • Zpracovávání XML (import/export)
  • Základní znalost Javascriptu, jQuery, HTML a CSS (pokročilá znalost výhodou)
  • Pečlivost, samostatnost, ochota učit se

VÝHODOU:

  • MVC Architektura
  • Základní znalost verzovacího systému GIT

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci u předního touroperátora pro Chorvatsko
  • Vývoj a údržba front i backendu
  • Práce v přátelském prostředí
  • Nástup ihned na full-time

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis na emailovou adresu: jaros@adriadatabanka.com nebo volejte na 775 995 673.

Chorvatsko

slevy LAST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2017 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.12.2017).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Proč s námi?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Rozsáhlá databáze všech typů ubytování v Chorvatsku
  • On-line rezervace a platba z domova
  • Více než 20 kriterií pro vyhledávání
  • Detailně zpracovaná nabídka s informacemi o okolí
  • Jedinečné vyhledávání ubytování v Chorvatsku přes mapu Google