Croatia as never seen before Více o nás »

Chorvatsko

Typ ubytování
Požaduji
Oblast / Riviéra
Letovisko
slevy

FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2014, od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 27.7.2014).

Slevy pro skupiny » více

Follow us on YouTube

Kontaktujte nás

  • +420 775 999 955
  • +420 542 215 207

Proč s námi?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Rozsáhlá databáze všech typů ubytování v Chorvatsku
  • On-line rezervace a platba z domova
  • Více než 20 kriterií pro vyhledávání
  • Detailně zpracovaná nabídka s informacemi o okolí
  • Jedinečné vyhledávání ubytování v Chorvatsku přes mapu Google

Newsletter

Bonus pro klienty:

wellnes kurim

Všichni klienti, kteří si objednají pobyt v Chorvatsku, mohou po předložení voucheru využít slevu 1+1 zdarma. Tento poukaz je přenosný a využitelný pouze jednou do 6 měsíců po Vaší dovolené.

Nabídka práce

Manažer objednávek rezervačního oddělení

POŽADAVKY PRO POLSKY MLUVÍCÍ KLIENTELU:
  • VŠ nebo středoškolské vzdělání
  • Podmínka: Polský jazyk - výborná znalost
    Chorvatský jazyk - minimum střední znalost
  • Výhodou: Německý jazyk - minimum střední znalost
    Anglický jazyk - minimum střední znalost
  • Samostatnost, komunikační schopnosti
  • Práce na PC (MS Office, Internet)
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Péče o nové i stávající zákazníky
  • Vyřizování objednávek
  • Komunikaci s klienty a majiteli ubytovacích zařízení
  • Vystavování faktur a rezervačních dokladů
  • Korespondence
NABÍZÍME:
  • Zajímavou práci v etablované společnosti
  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis na emailovou adresu: tausova@adriadatabanka.com nebo volejte na +420 777 995 673.

WEBMASTER (vhodné pro studenty)

POŽADAVKY:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost HTML podmínkou
  • Znalost SQL, PHP výhodou (není podmínkou)
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Praxe není podmínkou
  • Správa webu
  • Přidávání objektů, jejich změny a úpravy
NABÍZÍME:
  • Pracovní poměr dle dohody (vhodné pro studenty)
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj profesní životopis na emailovou adresu: webmaster@adriadatabanka.com nebo volejte na 724 561 152.

last-minute

Luxusní katamarán

Autobusem do Chorvatska

Croatia InfoChannel