











Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2012, od nás obdržíte slevu 5 % až 10 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.5.2012).
Pobyt na 7 až 8 nocí = 5 % sleva Uvedená sleva je počítána z celkové ceny pobytu.
Výše uvedená sleva se sčítá s dárkovým kupónem
a nesčítá se slevou Last Minute.
Slevy se nevztahují na objekty s 50% zálohou
a platí pro pobyty na 7 nocí a více.
Slevy pro skupiny » více
Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:
(částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystave
pouze jeden voucher)
Kontaktujte nás:
Pro zobrazení všech kontaktů prosím klikněte
Přihlaste se k odběru novinek z Chorvatska a dalších destinací.
Malebná zátoka Pelinovik se nachází na jižním pobřeží ostrova Hvar, který je statisticky nejslunečnějším místem na Jadranu.
Osada stejného jména čítá asi 15 domů roztroušených v mírném svahu nad mořem. Krásnou oblázkovou pláž lemují vzrostlé borovice, najdete tu také malý vinohrad. Osada patří do katastru obce Bogomolje, která je proslulá línou ostrovní atmosférou. Místo vřele doporučujeme vyznavačům klidné dovolené a bezstarostného odpočinku.
Pokud by se Vám přece jenom zastesklo po vřavě civilizace, máte možnost podniknout několik velmi kvalitních půldenních nebo celodenních výletů do starobylých měst Hvar, Stari Grad, Jelsa a Sućuraj.