Wählen Sie die perfekte Unterkunftseinheit für Ihren Aufenthalt
The apartment is on two floors. The kitchen is on the ground floor, 2 bedrooms with entrance from the back of the house are on the first floor.
Entdecken Sie schöne Strände in der Nähe dieser Unterkunft
Jezdíme na Hvar pravidelně a už jsme byli v pěknějších zátokách, ale i tato byla moc pěkná.
Naprostá spokojenost.
Zatím nejlepší ubytování, které jsme na Hvaru měli. Kvalitně vybavená kuchyň, vše maximálně funkční a praktické, prostorná koupelna. Naprostá spokojenost.
Byli jsme velmi spokojeni. Krásná pláž přímo u ubytování.
Všechno v pořádku, majitelé milí, služby odpovídaly popisu.
Všechno v pořádku, služby odpovídaly popisu. Nebyl žádný problém s nedostatkem teplé vody. K ubytování vede asi 3 kilometry dlouhá "polní" kamenitá cesta, po které jsme jeli běžným autem, ale je třeba jet opravdu opatrně.
Vše, jak bylo dopředu avizováno. Byli jsme velmi spokojeni.
Majitelé byli milí, nápomocní, ochotní a velmi přátelští. Měli jsme vše, co jsme potřebovali.
Vše čisté, uklizené, vybavení absolutně dostačující a informací nad rámec. Jestli něco můžeme vřele doporučit, tak jsou to právě Vaše služby. Bylo o nás skvěle postaráno. Děkujeme.
Pláž je moc příjemná, oblázková, pozvolný vstup, ideální pro děti i neplavce - naše děti si to tam moc užívaly. Vzrostlá borovice u pláže dělá odpoledne fajn stín. Měli jsme to štěstí, že jsme na pláži bývali jen s pár lidmi. Větší děti a starší osazenstvo bylo víceméně na molech a bavilo se skoky do vody. Na jídlo jsme chodili většinou do sousední zátoky Pakomina. Obchod je ve vesničce Gdinj nebo ve vesničce Bogomolje a není to daleko.
Majitel je velmi milý jakož i celá jeho rodina, ochotně poradil a zajímal se, zda nám něco nechybí.
Bydleli jsme v apartmánu 4+2 C, kde je skvělá terasa s výhledem na moře. Na terase jsou závěsy a tak si lze odpolední slunce odstínit. My jsme většinu času trávili na pláži. Vodou jsme šetřili, ale musím říct, že při obsazení apartmánu čtyřmi dospělými osobami a dvěma malými dětmi jsme měli stále teplou vodu k dispozici. Na pláž je to pár kroků, podle mě prostě skvělé místo na rodinnou dovolenou, fakt jsme si to moc užili a snad se ještě vrátíme.
Malá pláž na moc apartmánů, nepořádek na pláži(mistní rybáři), v noci hluk od domácích rekreantů,
Vyhledání vhodného objektu rychlé, přesně dle našich požadavků.
Vše odpovídalo nabídce na netu.
Vstřícní a příjemní majitelé, ochotní a milí.
Südlich von Brač befindet sich die Insel Hvar, die längste Insel der Adria. Dies ist eine Insel der Weinberge, der Olivenhaine und des Lavendels. Hvar ist zweifellos eine außergewöhnliche Insel. Sie zeichnet sich durch ihre gemütlichen Ferienorte für den Winter- und Sommerurlaub, ihr mildes Klima und ihre üppige subtropische Vegetation aus.
Quelle: Kroatische Zentrale für Tourismus