Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Zubovići - Ostrov Pag

Základní Informace

Klidné letovisko Zubovići naleznete na severovýchodním pobřeží hlubokého Pagského zálivu na stejnomenném ostrově Pag. Osada Zubovići leží přibližně 8 km od populárního letoviska a střediska cestovního ruchu Novalja.

Dovolená u moře v letovisku Zubovići

Klidné letovisko Zubovići leží v mělké zátoce Dražica, její pobřeží lemuje příjemná oblázková pláž a je stíněno zelení. Jedná se o příjemnou osadu vhodnou především pro dovolenou s malými dětmi a dokonalý odpočinek v rozumné vzdálenosti od ruchu běžného života.

Zároveň je však osada Zubovići velmi příznivě vzdálená od centra zábavy v letovisku Novalja a zejména pláže Zrće, která je vyhlášeným centrem zábavy s množstvím diskoték a nočních klubů pro mladé. Samotná rozlehlá pláž Zrće z drobných oblázků s pozvolným vstupem do moře patří k nejatraktivnějším na ostrově Pag.

Na okraji osady Stara Novalja (další 2 km z letoviska Novalja) leží malá, ale velmi pěkná a upravená písečná pláž Planjka - Trinčel, která je jednou z nejoblíbenějších pláží na ostrově Pag, zejména díky své dobré dostupnosti a pozvolnému vstupu do moře s písčitým dnem.

V osadě Caska najdete vynikající oblázkovou pláž s hrubým pískem.

Nejblíže k letovisku Novalja je populární pláž Straško se stejnojmenným kempem (1 km jižně) obklopená borovým lesem.

Výše zmíněné pláže Zrće, Trinčel a Straško byly vyznamenány tzv. Modrou vlajkou.

Návštěvníci letoviska Povljana ocení zejména překrásnou pláž Dubrovník se zázemím tvořeným celodenně otevřenými kavárničkami, bistry a restauracemi.

Dostupnost ostrova Pag

Spojení na ostrov zajišťuje trajekt z Prizny na pevnině do Žigljenu na severovýchodním pobřeží ostrova. Ostrov je na jihovýchodě spojen s pevninou také mostem.

Můžete tak bez problémů vyrazit na delší či kratší výlet do některého z překrásných historických měst na pevnině (Zadar, Biograd na Moru, Nin). Milovníci přírody rádi navštíví Národní parky Paklenica, Krka a ostrovní archipelág Kornati a přísně chráněné přírodní oblasti Velebit a Telašćica.

Ubytování

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2024 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 30.04.2024).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze na jeden voucher.

Follow us on YouTube