Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Drage - Riviéra Zadar

Základní Informace

Letovisko Drage se nachází nedaleko letoviska Pakoštane, necelých 40 km jihovýchodně od centra Riviéry Zadar, tzv. malého chorvatského Říma, města Zadar.

Překrásné letovisko Biograd na Moru, které bylo v minulosti sídlem chorvatských králů, je vzdálené pouhých 10 km. Letovisko Biograd na Moru je tradičním turistickým centrem s rozmanitou nabídkou služeb a zvláště pak jachtařským střediskem s jedinou marinou na chorvatském pobřeží s podmořským osvětlením.

Dovolená u moře v letovisku Drage

V letovisku Drage naleznete příjemné oblázkové pláže a bohaté možnosti sportovního vyžití. Je to odtud jen pár kilometrů k Vranskému jezeru, které je považováno za rybářský ráj.

Letovisko Biograd na Moru se pyšní pěknými rozlehlými oblázkovými plážemi, které stíní borový les. Hlavní městská pláž je populární pláž Dražica, spolu s pláží Bošana byla vyznamenána tzv. Modrou vlajkou.

Aktivní dovolená v letovisku Drage

Blízké letovisko Biograd na Moru nabízí samozřejmě také vynikající podmínky pro milovníky vodních sportů (jachtingu, potápění, vodního póla) a najdete v něm dva jachtařské přístavy mariny Kornati a Šangulin.

Okolí letoviska Biograd na Moru a Riviéra Zadar obecně nabízí svým návštěvníkům nespočet příležitostí k výletům. V blízkosti se nachází Národní parky Paklenica, Krka a ostrovní archipelág Kornati a přísně chráněné přírodní oblasti Velebit a Telašćica.

Na několika lokalitách v oblasti (Ninska laguna) se vyskytuje léčivé bahno peloid. Léčivé bahno se využívá k prevenci a léčbě poruch pohybového systému, poruch nervových a v protistresovém relaxačním režimu.

Interaktivní mapa Chorvatska

Riviéra Zadar - další letoviska

Zobrazit

Severní Dalmácie - riviéry

Zobrazit

Chorvatsko - další oblasti

Zobrazit

Ubytování

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2024 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.12.2023).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze na jeden voucher.

Follow us on YouTube