Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Rovinj - Riviéra Rovinj

Základní Informace

Kouzelné letovisko Rovinj je centrem stejnojmenné riviéry ležící na Istrijském poloostrově, necelých 40 km severozápadně od letoviska Pula. Nádherná zalesněná oblast v okolí letoviska patří z turistického hlediska k nejvyhledávanějším istrijským oblastem.

Atraktivní letovisko Rovinj

Město Rovinj je známé typickou středomořskou architekturou a považuje se za jedno z letovisek s nejzachovalejším otiskem benátského koloritu. Starobylé jádro města s úzkými uličkami se nachází na nevelkém poloostrově, který vznikl spojením původního ostrova s pevninou pomocí uměle zbudovaného náspu v 18. století.

Město je terasovitě rozloženo na kopci s dominantou kostela sv. Eufemie z 18. století. Vedlejší zvonice je dnes přístupná a nabízí tak návštěvníkům krásný rozhled. Z původního opevnění se dochovalo jen málo. Na náměstí u přístavu je tzv. Balbijev luk na místě někdejší městské brány, barokní radnice a hodinová věž.

Na náměstí Na Lokvi pak najdete nejstarší památku města, osmibokou románskou kapli sv. Trojice (Sveto Trojstvo) ze 13. století.

Milovníkům dobrého vína pak doporučujeme ochutnat z vyhlášené místní produkce bílého vína malvazija.

Hotelová aglomerace Riviéry Rovinj

Na sever i na jih od letoviska  Rovinj se rozprostírají hotelové komplexy, které nabízí vysoký standard ubytování a služeb a krásné upravené pláže, které ocení i rodiny s malými dětmi.

Oblast Rivéry Rovinj i samotné letovisko Rovinj jsou velmi oblíbené, zaměřené spíše na majetnější klientelu.

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.03.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team