Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Ostrov Hvar - Střední Dalmácie

Základní Informace

Ostrov Hvar je nejdelším a nejslunečnějším chorvatským ostrovem a přes nezanedbatelnou konkurenci bývá považován také za jeden z nejkrásnějších. Výjimečné přírodní podmínky z ostrova dělají oblíbený cíl návštěvníků Chorvatska a jsou důvodem k tomu, že je úspěšně srovnáván s nejznámějšími světovými destinacemi. Rozmanitá příroda a svérázné obyvatelstvo ostrova Hvar si to bezesporu zaslouží.

Aktivní dovolená na Hvaru

Můžete se toulat po klikatých stezkách do odlehlých zátok s nádhernými plážemi. Můžete navštívit opuštěné kamenné vesnice ve vnitrozemí a obdivovat pozoruhodnou lidovou architekturu na Hvaru. Nezapomeňte také vystoupat mezi vinicemi a políčky levandule na nejvyšší vrcholy, odkud se otevírají dechberoucí pohledy na ostrov Hvar.

Máte-li raději městskou architekturu, prozkoumejte starobylá přímořská města na Hvaru. Nabídnou Vám spleť úzkých uliček, kostelů, klášterů, muzeí a mnoha dalších historických památek (Stari Grad, Jelsa, Sućuraj).

Dovolená u moře na Hvaru

Turistům, kteří chtějí zůstat na pobřeží Hvaru a relaxovat, nabízí pobřežní města veškerý komfort, upravené a dobře vybavené pláže, živé kavárny na nábřežích, útulné hospůdky s jídelníčkem plným specialit i příjemné pobřežní promenády.

Na co nezapomenout

Jedním z nejmodernějších měst na Jadranu a oblíbeným cílem evropských turistů je kouzelné letovisko Hvar na jihozápadním pobřeží ostrova. Odkazem minulosti a tradice jsou naopak četné lidové slavnosti, pouti, procesí a karnevaly. Při této příležitosti můžete ochutnat proslulá hvarská vína.

Prohlédněte si video z místa

Interaktivní mapa Chorvatska

Ostrov Hvar - letoviska

Střední Dalmácie - riviéry

Chorvatsko - další oblasti

Ubytování

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2024 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 28.02.2024).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze na jeden voucher.

Follow us on YouTube