Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Ostrov Hvar - Střední Dalmácie

Základní Informace

Ostrov Hvar je nejdelším a nejslunečnějším chorvatským ostrovem a přes nezanedbatelnou konkurenci bývá považován také za jeden z nejkrásnějších. Výjimečné přírodní podmínky z ostrova dělají oblíbený cíl návštěvníků Chorvatska a jsou důvodem k tomu, že je úspěšně srovnáván s nejznámějšími světovými destinacemi. Rozmanitá příroda a svérázné obyvatelstvo ostrova Hvar si to bezesporu zaslouží.

Aktivní dovolená na Hvaru

Můžete se toulat po klikatých stezkách do odlehlých zátok s nádhernými plážemi. Můžete navštívit opuštěné kamenné vesnice ve vnitrozemí a obdivovat pozoruhodnou lidovou architekturu na Hvaru. Nezapomeňte také vystoupat mezi vinicemi a políčky levandule na nejvyšší vrcholy, odkud se otevírají dechberoucí pohledy na ostrov Hvar.

Máte-li raději městskou architekturu, prozkoumejte starobylá přímořská města na Hvaru. Nabídnou Vám spleť úzkých uliček, kostelů, klášterů, muzeí a mnoha dalších historických památek (Stari Grad, Jelsa, Sućuraj).

Dovolená u moře na Hvaru

Turistům, kteří chtějí zůstat na pobřeží Hvaru a relaxovat, nabízí pobřežní města veškerý komfort, upravené a dobře vybavené pláže, živé kavárny na nábřežích, útulné hospůdky s jídelníčkem plným specialit i příjemné pobřežní promenády.

Na co nezapomenout

Jedním z nejmodernějších měst na Jadranu a oblíbeným cílem evropských turistů je kouzelné letovisko Hvar na jihozápadním pobřeží ostrova. Odkazem minulosti a tradice jsou naopak četné lidové slavnosti, pouti, procesí a karnevaly. Při této příležitosti můžete ochutnat proslulá hvarská vína.

Prohlédněte si video z místa

Interaktivní mapa Chorvatska

Ostrov Hvar - letoviska

Střední Dalmácie - riviéry

Chorvatsko - další oblasti

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 30.04.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team