Apartmaji 3298-577









O tej nepremičnini
Apartmaji 3298-577
Dodatki
Prednosti
Razpoložljive enote
Izberite popolno nastanitveno enoto za vaše bivanje
Razpoložljive enote (2)
APP 3 "2"
APP 4 "1"
Bližnje plaže
Raziščite čudovite plaže v bližini te nepremičnine
Bližnje plaže
Okrug Donji
Okrug Donji
Okrug Donji
Okrug Donji
Okrug Gornji
Okrug Gornji
Lokacija nepremičnine
Ocene gostov
Povprečna ocena po vprašanjih
Ocene gostov
7 ocenA szállás rendben volt. A konyha felszerlés megfelelő. Még ital hütő is volt külön. A klíma távirányítója nem volt meg, így nem tudtuk használni. De valahogy a szállásadó sem törte magát hogy előkerüljön Holott űgy van hirdetve hogy klímás a szállás.. Ehelyett 2 ventillátorral tudtuk megoldani hogy ne legyen hőség éjszaka. A saját tengerpart nagyon jó. A teraszről a kilátás a tenger felé kiváló.Éjszakánként csillagokat néztünk úgy beszélgettünk.
Ubytování nebylo dostatečně uklizeno, pod postelemi vrstvy prachu, zmuchlané igelity, mrtví brouci, přes gauč přehozená stará prostěradla apod. Na toaletě byl neustále cítit odpad a nepodařilo se nám najít příčinu. Majitelka nám za celý pobyt nevydala ovladač od klimatizace s různými absurdními výmluvami na ruský plyn apod. Protože se jedná o podkrovní apartmán, bylo v něm v noci bez klimatizace velké teplo. Měli jsme pocit, že jsme stále pod dohledem paní majitelky.
Dobrý den, s ubytováním jsme byli velmi spokojeni a pohled na moře z naší terasy byl super. Paní domácí a její syn se k nám chovali velmi přátelsky. Určitě se na toto místo vrátíme. :) :)
Dobrý den, s ubytováním jsme byli velmi spokojeni a pohled na moře z naší terasy byl super. Paní domácí a její syn se k nám chovali velmi přátelsky. Určitě se na toto místo vrátíme. :) :)
The host was very nice and welcoming and the house was located right by the sea and with private access to the water, which was very nice. The view from the apartment was fantastic and the balcony was excellent, one minus was that you were not allowed to use the awning to shield the sun when sitting on the balcony in the afternoon due to "too much" wind. It just didn't feel like was to strong winds to justify not allowing to use the awning to shield the strong afternoon sun. In that case it would be solved by installing a stronger awning on the balcony ;) We recommend having a car so you can get around on the Island. Overall a great stay.
Dobrý deň. Dakujem. Bola to fakticky veľmi pekná dovolenka.. apartmán veľmi fajn. Domáci úplne super ľudia. Človek sa cíti spokojne a bezpečne , strážené. . Prístup k vode perfektný 2 minútky v papučiach . Proste človek sa tam chce vrátiť. <3
Podrobnosti lokacije
Okrug Donji
Otok Čiovo
Storitve in oprema
- Prevoz: Lastni
- Oddaljenost od centra: 9000 m
- Oddaljenost od morja: 20 m
- Oddaljenost od plaže: 20 m
- Znanje tujih jezikov: angleško, italijansko, hrvaško
- Najbližja trgovina: 1200 m
- Najbližja pošta: 1200 m
- Najbližja menjalnica: 9500 m
- Oddaljenost od prve pomoči: 9500 m
- Oddaljenost od bolnišnice: 9500 m
- Najbližja bencinska črpalka: 8500 m
- Oddaljenost od letališča: 14000 m
- Objekt je opremljen z internetnim priključkom: 1
- Oddaljenost od bankomata: 11000 m
- Oddaljenost od lekarne: 11000 m
- Oddaljenost od potapljaškega kluba: 6500 m
- Oddaljenost od restavracije: 750 m
- Oddaljenost od rent a car: 8500 m
- Oddaljenost od disko kluba: 9000 m
- : 1, , 200, , 550 m