Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Komarna - Riviéra Klek

Základní Informace

Letovisko Komarna je malá a klidná obec, bývalá rybářská osada, na pobřeží Jižní Dalmácie poblíž ústí řeky Neretvy. Nachází se v oblasti nazývané Riviéra Klek.

Relaxace v letovisku Komarna

Jedná se o velmi klidné letovisko vhodné pro nerušenou dovolenou s dětmi. Díky péči obyvatel však zároveň nabízí vysokou úroveň služeb a mnoho možností sportovního vyžití pro klientelu vyhledávající aktivní dovolenou. Pobřeží v okolí letoviska Komarna nabízí návštěvníkům velkolepý výhled na útesy poloostrova Pelješac v dálce.

Letovisku dominuje vilový komplex zajišťující veškeré dostupné služby. Přímo u moře jsou k dispozici opalovací lehátka a denní bar. V restauraci můžete ochutnat velký výběr dalmatských specialit, v taverně vybraná vína a domácí pálenky. Pláž letoviska je na několika místech upravovaná navezenými oblázky.

Aktivní dovolená v letovisku Komarna

Pěkná pláž se nachází přímo v letovisku Komarna, ale podobné pláže jsou i v okolí, v blízkých osadách Duboka a centru oblasti, letovisku Klek.

Můžete využít možnost pronajmutí motorového člunu, jet ski nebo kola, šlapadel a lehátek. V poslední době se oblast stala vyhledávaným cílem milovníků kitesurfingu. Ideální zábavou jsou také výlety rychlým motorovým člunem do okolních zátok.

Letovisko Komarna je vhodné pro pobyt větších skupin přátel či sportovních klubů (ideální podmínky pro milovníky aerobicu), ale i pro rodiny s malými dětmi.

Blízkost historického města Dubrovník, svérázného ostrova Korčula a Národního parku na ostrově Mljet činí Riviéru Klek atraktivní zejména pro návštěvníky upřednostňující klidnou dovolenou v zajímavém regionu.

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 30.04.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team