Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Komarna - Riviéra Klek

Základní Informace

Letovisko Komarna je malá a klidná obec, bývalá rybářská osada, na pobřeží Jižní Dalmácie poblíž ústí řeky Neretvy. Nachází se v oblasti nazývané Riviéra Klek.

Relaxace v letovisku Komarna

Jedná se o velmi klidné letovisko vhodné pro nerušenou dovolenou s dětmi. Díky péči obyvatel však zároveň nabízí vysokou úroveň služeb a mnoho možností sportovního vyžití pro klientelu vyhledávající aktivní dovolenou. Pobřeží v okolí letoviska Komarna nabízí návštěvníkům velkolepý výhled na útesy poloostrova Pelješac v dálce.

Letovisku dominuje vilový komplex zajišťující veškeré dostupné služby. Přímo u moře jsou k dispozici opalovací lehátka a denní bar. V restauraci můžete ochutnat velký výběr dalmatských specialit, v taverně vybraná vína a domácí pálenky. Pláž letoviska je na několika místech upravovaná navezenými oblázky.

Aktivní dovolená v letovisku Komarna

Pěkná pláž se nachází přímo v letovisku Komarna, ale podobné pláže jsou i v okolí, v blízkých osadách Duboka a centru oblasti, letovisku Klek.

Můžete využít možnost pronajmutí motorového člunu, jet ski nebo kola, šlapadel a lehátek. V poslední době se oblast stala vyhledávaným cílem milovníků kitesurfingu. Ideální zábavou jsou také výlety rychlým motorovým člunem do okolních zátok.

Letovisko Komarna je vhodné pro pobyt větších skupin přátel či sportovních klubů (ideální podmínky pro milovníky aerobicu), ale i pro rodiny s malými dětmi.

Blízkost historického města Dubrovník, svérázného ostrova Korčula a Národního parku na ostrově Mljet činí Riviéru Klek atraktivní zejména pro návštěvníky upřednostňující klidnou dovolenou v zajímavém regionu.

Ubytování

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2024 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.12.2023).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze na jeden voucher.

Follow us on YouTube