Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Centrální Istrie - Istrie

Základní Informace

Vnitrozemí Istrijského poloostrova je méně navštěvované než atraktivní lokality na pobřeží. Přesto však má turistům rozhodně co nabídnout. Vnitrozemí Istrie stále více přitahuje turisty, jejichž prioritou je strávit klidnou dovolenou odpočinkem v přírodě a atmosféře původních měst, ve kterých je tradiční způsob života komplexně spojen s potřebami moderních cestovatelů.

Ráj agroturistiky

Oblíbenou podobou dovolené ve vnitrozemí Istrie je v posledních letech tzv. agroturistika, ubytování přímo v zemědělských usedlostech. Nabídku využívají zejména turisté ze západoevropských zemí, a tak poskytované služby splňují vysoký standart.

Pobyt ve vnitrozemí Istrie je ideální příležitostí k ochutnávce vín z místních vinohradů. Stranou nesmí stát také ochutnávka kulinářských specialit, často připravovaných před očima hostů.

Ve vnitrozemských obcích se v určité dny v týdne konají trhy, na kterých můžete zakoupit množství ovoce, zeleniny a vína. Nejčastěji se trhy pořádají v obci Žminje, největší a nejnavštěvovanější však najdete v letovisku Pazin.

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.03.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team