Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

O nás

---

Vážení přátelé,

dovolte nám, abychom Vám představili cestovní kancelář Adria Databanka, která na českém trhu působí od roku 1999. Zázemí stabilní společnosti, bohaté zkušenosti v turistickém ruchu a tisíce spokojených klientů jsou předsvěčivým ukazatelem kvality naších služeb.

Online rezervační a informační systém Cestovní kanceláře Adria Databanka byl první online systém v České republice zaměřený na turistickou nabídku zemí Chorvatsko a Slovinsko s novodobým způsobem prezentace, rezervování i platby turistických služeb. (více: Jak rezervovat?)

Na základě zkušeností s doposud známými způsoby využívání ubytovacích kapacit především v soukromých domech na Jadranu (apartmány, vily, pokoje), v kempech i hotelích jsme se snažili vyhnout chybám a nedostatkům, které se mnohdy objevují na relaci: zákazník – zprostředkovatel dovolené – chorvatský (slovinský) majitel ubytovacích kapacit. Snažili jsme se o vytvoření systému, který pokud možno, rizika našeho zákazníka, ale i poskytovatele služeb, zmenší na minimum.

Převážnou většinu objektů, které jsme zařadili do našeho rezervačního systému, jsme osobně vybrali, popsali, nafotili a přesvědčili jsme se o pravdivosti údajů, které uvádíme v popisu objektu. S našimi chorvatskými a slovinskými partnery máme tyto podmínky smluvně potvrzeny a garantovány.

Přejeme si, abyste se v našem systému rychle a přehledně orientovali. Nabízíme detailní popis ubytovací kapacity i základní informace o lokalitě, protože chceme, abyste si podle svých představ a nároků vybrali a rezervovali objekt, který vám bude co nejlépe vyhovovat.

Snažíme se o to, abychom nebyli pouhými zprostředkovateli Vaší dovolené. Naše stránky budeme neustále obohacovat o zajímavé informace týkající se Chorvatska, Jaderského moře a Slovinska. (více: Destinace)

Naší zárukou solidnosti je členství CK Adria Databanka v národních centrálách turistického ruchu nejen České republiky, ale také Slovenské republiky, Polska a Německa. (více: Naše záruky)

Doufáme, že se sami přesvědčíte, že jsme výběr Vaší dovolené a získání všech potřebných informací učinili snadnějším a pohodlnějším. Věříme, že ve Vás získáme dalšího spokojeného zákazníka, kterého budeme moci o svých kvalitách ujistit.

Příjemný výběr místa pro Vaši dovolenou a mnoho krásných zažitků Vám přeje:

PhDr. Ladislav Skácal
ředitel
a celý Adria Databanka Team

Ubytování

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2024 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 28.02.2024).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze na jeden voucher.

Follow us on YouTube