Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Můj výběr

zavřete nápovědu «

Vložení objektu

Na této stránce můžete jednoduchým způsobem vkládat objekty, které budou vyhovovat požadavkům Vaší rodiny, nebo skupiny přátel, kterým se snažíte navrhnout zajímavé možnosti ubytování.

Pod fotogalerií každého objektu naleznete žlutou hvězdičku s označením Můj výběr. Po kliknutí na tento odkaz se objekt automaticky přiřadí do složky Můj výběr v horní časti webu na kterékoliv stránce. Tuto složku si pak kdykoliv v budoucnosti můžete otevřít a vybrané objekty zobrazit.

Odebrání objektu

Kliknutím na tlačítko odebrat z výběru , kterýkoliv objekt z výběru odstraníte.

Stanovení pořadí

Objekty zobrazené ve složce Můj výběr si můžete seřadit podle sympatií, které jim ve výběru dáváte.Kliknutím na objekt levým tlačítkem myši a popotažením objekt posunete nahoru nebo dolů.

Odeslání e-mailu na jednu nebo více adres

Po vložení vlastního emailu, napište e-mailovou adresu na kterou chcete odeslat Vámi vytvořený výběr, napište komentář a výběr odešlete. Pokud chcete Váš výběr odeslat na další adresu, stačí ji jen vypsat a výběr se stejným nebo změněným textem odeslat

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 30.04.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team