Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Riviéra Crikvenica - Kvarner

Základní Informace

Riviéra Crikvenica představuje část Chorvatského přímoří, úzký pás omezený hřebeny Dinárské horské soustavy. Tzv. Crikvenická riviéra se táhne od Jadranova na severu přes Dramalj u Crikvenice a vlastní letovisko Crikvenica dál na jih až k letovisku Selce.

Léčebná turistika v regionu Crikvenica

Ideální klimatické podmínky regionu položily již zhruba před sto lety základ léčebné turistiky. Časem se turistika vyvíjela i v jiných směrech a dnešní pobřeží Riviéry Crikvenica nabízí návštěvníkům veškerý turistický komfort a hezké pláže, z nichž tři získaly tzv. Modrou vlajku jako záruku čistoty. V současnosti se navíc pozornost hoteliérů opět zaměřila na návrat k původní specializaci regionu, rehabilitačním a ozdravným pobytům.

Letoviska na Riviéře Crikvenica od začátku 20. stol. patřila u české veřejnosti k nejoblíbenějším na Jadranu (Crikvenica, Novi Vinodolski). A to přesto, že se pobřež í v oblasti Riviéry Crikvenica výrazně liší od sousední Istrie a jižnější Dalmácie. Region nikdy nebyl součástí Benátské republiky, takže obcím na pobřeží chybí typický benátský kolorit.

Tipy na výlet

Zajímavé možnosti výletů představují nejenom vesnice Gorského kotaru s nádhernou horskou přírodou, ale také např. přímořská pěší cesta lungo mare nebo tzv. Cesta zamilovaných (Ljubavna cesta), která směřuje z letoviska Crikvenica do vnitrozemí ke zřícenině Badanj.

Můžete také vyrazit na některý z blízkých ostrovů, na oblíbený ostrov Krk, svérázný Cres nebo na pláže jižnějšího ostrova Rab.

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.03.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team