Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Makarská Riviéra - Střední Dalmácie

Základní Informace

Makarská riviéra je úzký pás středodalmátského pobřeží obklopený Jaderským mořem a nespočtem ostrovů (Hvar, Brač, Šolta, Čiovo, Drvenik, Vis, Pločica). Délka Makarské riviéry je přibližně 60 km, na severozápadě ji ohraničuje město Omiš a na jihovýchodě delta řeky Neretvy.

Přirozené centrum regionu tvoří oblíbené turistické letovisko Makarska, podle kterého je také riviéra pojmenována. Po celé délce ji lemují strmé štíty pohoří Biokovo, které vytváří nádherná panoramata skalního masivu zvedajícího se přímo z moře. Masiv pohoří Biokovo je chráněnou krajinnou oblastí s nejvyšší horou Sv. Jure (1762 m n. m.).

Pobřeží Makarské riviéry

Pláže Makarské riviéry jsou povětšinou složené z malých hladkých oblázků a moře při pobřeží je díky nim čisté a průzračné. Pobřeží je zároveň velmi členité, ideální místa ke koupání v chráněných zátokách najdou rodiny s dětmi, ale i dobrodružnější povahy.

Atraktivní destinace na Makarské riviéře

Makarská riviéra nabízí nejenom nádherné prostředí, ale i tisíciletou historií a bohaté kulturní dědictví. Blízkost historických měst (Šibenik, Split, Trogir, Dubrovník) a nádherných ostrovů (Brač, Hvar, Korčula...) činí z této oblasti velmi populární turistickou destinaci.

Makarská riviéra je překrásný region, který nabízí dostatek zábavy milovníkům přírody, historie, kultury, sportu i klidného odpočinku.

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.03.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team