Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Menu

Užitečné odkazy

Střední Dalmácie - Chorvatsko

Základní Informace

Oblast Střední Dalmácie začíná pobřežím v okolí letoviska Rogoznica na severozápad od historického města Trogir a pokračuje až k významnému přístavu Ploče. Kromě pobřeží zahrnuje nádherné ostrovy Hvar, Brač, Šolta, Čiovo, Drvenik Veli a Vis a je některými příznivci pokládána za nejkrásnější přímořskou oblast na světě.

Bohatství Střední Dalmácie

Střední Dalmácie návštěvníkům nabízí členité pobřeží s malebnými zátokami, bílými plážemi s drobnými oblázky a pískem v chladivém stínu masivu pohoří Biokovo. Kulturní a historické bohatství starých měst, z nichž dvě jsou dokonce zapsána na listině světového kulturního dědictví organizace UNESCO (Trogir, Split), doplňují bohatou nabídku regionu.

Unikátní Střední Dalmácie

Mnohá z letovisek Střední Dalmácie se pyšní starou tradicí rekreačních středisek. Ačkoliv většinou nedosahují úrovně a kapacity západnějších letovisek, mohou návštěvníkům nabídnout o mnoho přátelštější přístup a možnost nahlédnout do tradičního způsobu života místních obyvatel.

Výrazný dalmátský kolorit ovlivňuje život na celém pobřeží. Pro značnou část návštěvníků je přínosem neustálý kontakt s místními obyvateli, poznávání jejich života a svérázných zvyků.

Oblast Makarské riviéry je sice v hlavní sezóně hojně navštěvovaná, ale krásné dalmátské pláže zvládají nápor turistů bez problémů.

Rozmanitá dovolená ve Střední Dalmácii

Střední Dalmácie je zřejmě mezi návštěvníky nejoblíbenějším úsekem chorvatského pobřeží. Dopravní uzel oblasti, kulturní a hospodářské centrum regionu, město Split či blízký historický Trogir nabízí dostatek vyžití milovníkům historie a ruchu civilizace.

Proslavená Makarská riviéra a okolí letoviska Omiš vyhovuje příznivcům koupání a rekreace na nádherných plážích u blankytného moře. Nádherná příroda a charakter Středodalmátských ostrovů zůstanou všem návštěvníkům navždy v paměti.

Chorvatsko

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2020 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.03.2020).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze jeden voucher.

Follow us on YouTube

Vážení klienti a návštěvnici naších stránek,

z důvodu nouzového stavu vyhlášeného vládou ČR jsme nuceni od 16. 3. 2020 omezit provoz naší cestovní kanceláře. Z bezpečnostních důvodů a kvůli ochraně zdraví nás všech, bude sídlo naši CK pro veřejnost uzavřené. Veškeré zákaznické služby a administraci spojenou s prodejem nových, nebo rozpracovaných objednávek vyřizujeme online. Naše telefonické linky budou mimo provoz. Nás rezervační tým pracuje z domu a Vaše požadavky vyřizuje pouze online. Po dobu omezeného provozu nás prosím kontaktujte na e-mail: adria@adriadatabanka.com

Dovolenou můžete bez problému rezervovat z pohodlí domova. Náš online rezervační systém funguje bez jakýchkoliv změn a omezení. Pokud se Vám nedaří vybrat dovolenou nebo si nevíte rady, napište nám emailem Vaše přesné požadavky a my Vám zpracujeme a zašleme nabídku. Pokud s námi budete potřebovat mluvit telefonicky, pošlete nám emailem své telefonní číslo a my Vám sami zavoláme.

Děkujeme za pochopení

Snažme se být v těchto těžkých okamžicích stále pozitivní, zodpovědní a pomáhejme si.
Určitě to zvládneme.

Chorvatsko i azurový Jadran nás i v sezoně 2020 přivítaji s otevřenou náručí.

Váš Adria Databanka Team