Croatia as never seen before Více o nás »
  • cs

Poljica - Riviéra Trogir

Základní Informace

Malé letovisko Poljica leží na Riviéře Trogir mezi letovisky Marina a Trogir. Obec spadá do katastru většího letoviska Marina, je to velmi klidné malé letovisko ideální pro rodinou dovolenou a návštěvníky, kteří vyhledávají odpočinek a vyhýbají se rušným oblastem.

Dovolená u moře v letovisku Poljica

Pláže v osadě Poljica většinou tvoří vybetonovaná upravená mola a drobné oblázky, díky upraveným vstupům do moře je však koupání vhodné i pro malé děti.

Unikátní historická památka Trogir

Nenechte si ujít výlet do blízkého letoviska Trogir. Staré jádro města leží na ostrůvku mezi pevninou a ostrovem Čiovo a je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Původní osada Tragurion byla založena Řeky ve 3. století př. n. l.

Zachovalé jádro města v bezprostředním okolí katedrály vznikalo ve 13. až 15. století a je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Letovisko Trogir bývá nazýváno městským skanzenem.

Aktivní dovolená na Riviéře Trogir

V této lokalitě jsou dobré podmínky pro sportovní rybolov a potápění. Milovníci jachtingu ocení dostupné služby v přístavu ACI-Trogir. Díky své poloze je riviéra Trogir ideálním východiskem pro návštěvu města Split.

Doporučujeme také návštěvu některého letoviska na Makarské či Šibenické riviéře, do historického města Šibenik, nebo na některý z dalmátských ostrovů (Čiovo, Brač, Hvar, Korčula, Drvenik, Šolta,...). Impozantní pohoří Biokovo nad Makarskou riviérou je ráj pro horolezce.

Ubytování

slevy FIRST
MINUTE

Na pobyty v Chorvatsku v sezóně 2024 od nás obdržíte slevu 3 % až 5 % z celkové částky (Sleva je platná do 31.03.2024).

Slevy pro skupiny » více

Při objednání pobytu v Chorvatsku jednou osobou:

  • skupina 8 – 11 osob: sleva 500,- Kč
  • skupina 12 – 15 osob: sleva 1000,- Kč
  • skupina 16 – 20 osob: sleva 1500,- Kč
  • skupina 21 – 25 osob: sleva 2000,- Kč
  • skupina 26 – 30 osob: sleva 3000,- Kč
  • u skupin více než 30 osob: sleva dohodou

Částka za pobyt musí být hrazena jednou fakturou a bude vystavena pouze na jeden voucher.

Follow us on YouTube